ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ – ΕΙΔΙΚΩΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑΚΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ
Αναχώρηση από Αμαξοστάσιο Φοίνικα
• Ν 98 – 01 Αναχώρηση από Αμαξοστάσιο Φοίνικα 01.55΄
– Σταθμαρχείο Ν. Κρήνης – Χανίων – Αϊδινίου – Σμύρνης – Μιαούλη – Αδ. Κοραή – Μαρμαρά – Πασαλίδη – Πόντου –Μοσχονησίων – Β. Όλγας – Στάση Νομαρχία – Θεμ. Σοφούλη – Εθνικής Αντίστασης – Άφιξη στο Αμαξοστάσιο Φοίνικα 02.20΄.
• Ν 98 – 02 Αναχώρηση από Αμαξοστάσιο Φοίνικα 02.10΄
-Σταθμαρχείο Ν. Κρήνης – Χανίων – Αϊδινίου – Σμύρνης – Μιαούλη – Αδ. Κοραή – Μαρμαρά – Πασαλίδη – Πόντου –Μοσχονησίων – Β. Όλγας – 25ης Μαρτίου – Καραμανλή – Εγνατία – Λαγκαδά – Κωνσταντινουπόλεως – Θερμαϊκού – Άφιξη στο Αμαξοστάσιο Σταυρούπολης 03.00΄.
Αναχώρηση από Αμαξοστάσιο Σταυρούπολης
• Ν 98 – 02 Αναχώρηση από Αμαξοστάσιο Σταυρούπολης 03.20΄
– Θερμαϊκού – Κωνσταντινουπόλεως – Λαγκαδά – Εγνατία – Καυταντζόγλου – Λεωφ. Στρατού – Δελφών – Παπαδάκη – Βούλγαρη – Μοσχονησίων – Πόντου – Μεταμορφώσεως – Χιλής – Μαρμαρά – Κουντουριώτου – Καποδιστρίου – Πολυβίου – Ησιόδου – Χανίων – Σταθμαρχείο Ν. Κρήνης 04.20΄ – Δημοκρίτου – Άφιξη στο Αμαξοστάσιο Φοίνικα 04:30΄.
• Ν 99 – 05 Αναχώρηση από Αμαξοστάσιο Σταυρούπολης 03.00
– Θερμαϊκού – Κωνσταντινουπόλεως – Περιφερειακή οδός – Ωραιοκάστρου – Δενδροποτάμου – Π. Τ. Μενεμένης – Καραμανλή – Φλώρου Φιλ (προέκταση Μ. Αλεξάνδρου) – Μαν. Ανδρόνικου – Σκρα – Παπανδρέου – Μοναστηρίου – Βέροιας – Πασάζο (Καβαλιέρου) Ιωνία.